Historia - Militaria - Lotnictwo

Wyświetlanie 1–150 z 1012 wyników

Tropiciele intryg, poszukujący odpowiedzi na zagadki historii lub nieznanych szczegółów wiekopomnych zdarzeń mogą sięgnąć po jedną z książek historycznych, które czekają na regałach antykwariatu Szarlatan. Jeśli pasjonuje Cię technika wojskowa i historia broni, biografie przywódców z różnych zakątków świata lub szczegółowe dane techniczne i opisy samolotów, biorących udział w działaniach wojennych, z pewnością odnajdziesz takie wydawnictwa w naszych zbiorach.

Fascynujące dokumenty i historia prawdziwa czyli ciekawe książki historyczne

Cenne z punktu widzenia historyków pozycje książkowe, które prezentują punkt widzenia z dawnych lat i nie przeinaczają faktów, a także niezwykle interesujące publikacje dotyczące pojazdów wojskowych oraz lotnictwa stanowią wspaniałe kompendium wiedzy. Mogą być również zaskakującym prezentem dla hobbystów i kolekcjonerów wszystkiego, co wiąże się z szeroko pojętymi militariami. Wiele z posiadanych przez nas tytułów to poszukiwane „białe kruki” i pozycje, których nie sposób zdobyć w księgarni.

Najlepsze książki historyczne z antykwariatu Szarlatan

Historia jest ważną częścią naszej pracy, a wszelkie jej świadectwa wzbudzają w nas entuzjazm, którym pragniemy się dzielić. Zapraszamy do naszej wrocławskiej siedziby, jak również do przeglądania bieżącej oferty książek na stronie internetowej oraz dokonywania zamówień i zakupów z wysyłką.

Zapraszam do sprawdzenia antyków i orderów militarnych dostępnych w naszej ofercie!