glodnyaniolokladka01mala

Stanisław Karolewski Głodny anioł. Jak wyleczyłem się z raka

wymiary: 124 × 197 mm, stron: 96, ISBN: 978-83-929352-4-7

– NAKŁAD WYCZERPANY – drugie wydanie pod zmienionym tytułem: Pokonałem raka, wydało Studio Astropsychologii w 2013r., jest dostępne u wydawcy i w wielu księgarniach.

PONIŻEJ DARMOWY PDF z tekstem książki (darmowy e-book).

StanislawKarolewskiGlodny Aniol

 

Trzy lata temu dowiedziałem się, że mam raka. Przeszedłem pełne leczenie onkologiczne – dwie ciężkie operacje i trzy cykle chemioterapii. Bezskutecznie. Po roku zmagań z chorobą zerwałem wszelkie kontakty ze światem medycznym i rozpocząłem leczenie metodami alternatywnymi – głodem, dietą i siłą woli. W ciągu sześciu miesięcy sześciocentymetrowy guz zniknął bez śladu w sposób, którego ?medycyna nie potrafi wytłumaczyć.

Głodny anioł składa się z dwóch części. W pierwszej z nich przedstawiam swoją historię w formie literackiej opowieści o umieraniu, odradzaniu się i miłości trzymającej przy życiu. Druga część zawiera opis metod leczenia raka, które stosowałem. Omawiam każdy z dziewięciu sposobów, zarówno od strony naukowej jak i osobistych doświadczeń.

Ta książka to świadectwo, przynoszące nadzieję chorym i ich rodzinom, ale także praktyczny poradnik służący leczeniu i profilaktyce antynowotworowej. Dziś jest to problem, który dotyczy każdego.