Skup starodruków i starych książek we Wrocławiu

JAK SPRZEDAĆ STARODRUKI I RZADKIE KSIĄŻKI? – polskie i obce o różnej tematyce, również roczniki czasopism wydanych przed 1950r.,  MAPY(<1945r.) i atlasy, RĘKOPISY, DOKUMENTY, RYCINY, AUTOGRAFY

Skup odbywa się w antykwariacie w: poniedziałki, wtorki i czwartki w godzinach 10-18. 

Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. PŁACIMY GOTÓWKĄ „OD RĘKI”

Przy dużych kolekcjach nasi eksperci dojeżdżają do Państwa domów – decyduje kolejność zgłoszeń.

Zobacz CO JESZCZE MOŻNA U NAS SPRZEDAĆ – podstawowe informacje o prowadzonym przez nas skupie, odpowiedzi na najczęstsze pytania: STRONA GŁÓWNA – SKUP

 SKUP  – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

  1. Nie skupujemy podręczników szkolnych. Wyłącznie akademickie.
  2. Z pozostałych książek pojawia się każda tematyka, ale nie kupujemy każdej przyniesionej do nas książki/płyty.
  3. Cenę każdego zakupu ustalamy indywidualnie – zależnie od książki/przedmiotu.
  4. Kupujemy również całe księgozbiory/kolekcje – istnieje możliwość bezpłatnych oględzin w Państwa domu w przypadku gdy oferowanych pozycji jest ponad 200 (mniej dla książek XIXw. i starszych)
  5. Aby nie nosić książek można pojawić się z listą (tytuł, autor, rok wydania), lub wysłać ją mailem: szarlatan@szarlatan.pl (akceptujemy pliki: doc, rtf, xls, txt) – na jej podstawie możemy określić czym jesteśmy wstępnie zainteresowani, ale nie określimy ceny zakupu.
  6. WARSZAWA, KRAKÓW, POLSKA, EUROPA – w przypadku interesujących księgozbiorów dokonujemy zakupów również poza Wrocławiem, najczęściej w Warszawie i Krakowie, ale nie tylko. Przy mniejszych ilościach także za pośrednictwem poczty kurierskiej. W przypadku księgozbiorów spoza Wrocławia proszę przesłać listę tytułów(p. pkt 5 + ocena stanu książek, do wstępnej wyceny), w przypadku potężnych(wielotysięcznych) bibliotek wstępnie fotografie półek z książkami – w celu umówienia wizyty naszego eksperta.

Zobacz CO JESZCZE MOŻNA U NAS SPRZEDAĆ –  STRONA GŁÓWNA – SKUP