Jak sprzedać płyty winylowe we Wrocławiu?

SKUP WINYLI

INTERESUJĄ NAS:

 • PŁYTY WINYLOWE – polskie oraz zagraniczne, przede wszystkim long play-e(duża czarna płyta) z muzyką rozrywkową na 33 obroty, płyty i koperty oferowane do sprzedaży muszą być w dobrym stanie. Wydania oryginalne i reedycje od lat 60-tych XXw. aż po wydania z ostatnich lat.
 •  PRZEDWOJENNE płyty ebonitowe i szelakowe, przede wszystkim polskich wytwórni
 • GRAMOFONY i patefony – działające w dobrym stanie
 • PLAKATY, STOJAKI, akcesoria związane z muzyką na płytach analogowych
 • SINGLE, pocztówki grające, płyty średniego formatu – również się u nas pojawiają, ale selekcja jest o wiele ostrzejsza niż przy long play-ach

Skup odbywa się w antykwariacie w: poniedziałki, wtorki i czwartki w godzinach 10-18.

Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. PŁACIMY GOTÓWKĄ „OD RĘKI”

Przy dużych kolekcjach nasi eksperci dojeżdżają do Państwa domów po wcześniejszym ustaleniu terminu – według kolejności zgłoszeń.

SKUP  – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

 1. Nie skupujemy podręczników szkolnych. Wyłącznie akademickie.
 2. Z pozostałych książek pojawia się każda tematyka, ale nie kupujemy każdej przyniesionej do nas książki/płyty.
 3. Cenę każdego zakupu ustalamy indywidualnie – zależnie od książki/przedmiotu.
 4. Kupujemy również całe księgozbiory/kolekcje – istnieje możliwość bezpłatnych oględzin w Państwa domu w przypadku gdy oferowanych pozycji jest ponad 200 (mniej dla książek XIXw. i starszych oraz starodruków)
 5. Aby nie nosić książek/płyt można pojawić się z listą (tytuł, autor, rok wydania), lub wysłać ją mailem: szarlatan@szarlatan.pl (akceptujemy pliki: doc, rtf, xls, txt) – na jej podstawie możemy określić czym jesteśmy wstępnie zainteresowani, ale nie określimy ceny zakupu.
 6. WARSZAWA, KRAKÓW, POLSKA, EUROPA – w przypadku interesujących księgozbiorów dokonujemy zakupów również poza Wrocławiem, najczęściej w Warszawie i Krakowie, ale nie tylko. Przy mniejszych ilościach także za pośrednictwem poczty kurierskiej. W przypadku księgozbiorów spoza Wrocławia proszę przesłać listę tytułów(p. pkt 5 + ocena stanu książek, do wstępnej wyceny), w przypadku potężnych(wielotysięcznych) bibliotek wstępnie fotografie półek z książkami – w celu umówienia wizyty naszego eksperta.

Zobacz CO JESZCZE MOŻNA U NAS SPRZEDAĆ – podstawowe informacje o prowadzonym przez nas skupie, odpowiedzi na najczęstsze pytania: STRONA GŁÓWNA – SKUP